СБУ: У Черкасах затримано іноземця, який знаходиться в міжнародному розшуку за лінією Інтерполу

СБУ: У Черкасах затримано іноземця, який знаходиться в міжнародному розшуку за лінією ІнтерполуСБУ затримала іноземця, який знаходиться у міжнародному розшуку за вчинення злочинів терористичного характеру.

СБУ викрила іноземного громадянина, який знаходиться в міжнародному розшуку за лінією Інтерполу. Зловмисника вдалося затримати у м. Черкаси в ході спецоперації, яка проходила в рамках протидії міжнародному тероризму.

Оперативники спецслужби встановили, що іноземець переховувався на території України з 2019 року. Тут він намагався уникнути кримінальної відповідальності за злочини, вчинені на території іншої держави.

Наразі до затриманого застосовано тимчасовий арешт терміном 40 діб та поміщено до державної установи «Черкаський слідчий ізолятор» до надходження запиту про його видачу від компетентних органів держави – ініціатора розшуку.

Операцію провели співробітники Служби безпеки України в Черкаській та Хмельницькій областях за безпосередньої координації ДЗНД СБУ, під процесуальним керівництвом Черкаської обласної прокуратури.
22.06.2021 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter