Суд оштрафував корсунчанина на 17 тис. грн. за скоєну тим крадіжку в магазині на понад 600 грн.

Корсунь-Шевченківським відділом Смілянської окружної прокуратури підтримано у суді публічне обвинувачення в кримінальному провадженні та доведено вину 25-річного мешканця міста, якого засуджено за вчинення крадіжки та призначено покарання у вигляді штрафу в 1 тисячу неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17 тис. грн.

У ході досудового розслідування та судового розгляду встановлено, що чоловік із своїм знайомим, у період новорічних свят, прийшли в магазин мережі АТБ у м. Корсунь-Шевченківський, скориставшись відсутністю уваги охоронця та персоналу магазину, не зважаючи на наявність у них достатньої кількості коштів, чоловіки вирішили викрасти з магазину обрані продукти харчування і алкогольні напої на суму більше 600 грн., в подальшому реалізували задумане покинувши магазин із викраденим.

В судовому засіданні обвинувачений вину визнав, щиро покаявся у вчиненому та відшкодував завдану правопорушенням шкоду. Суд дійшов до висновку, що покарання для виправлення обвинуваченого буде у вигляді штрафу на суму 17 тис. грн.
11.06.2021 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter