У Золотоніському районі судитимуть 5 осіб, які на півмільйона гривень завищили суму на ремонт дороги

Під процесуальним керівництвом Черкаської обласної прокуратури у кримінальному провадженні 5 особам повідомлено про підозру у вчиненні організованою групою кримінальних правопорушень.

Вказані статті передбачають відповідальність за заволодіння чужим майном службовими особами шляхом зловживання службовим становищем та підробку офіційних документів.

Двом співорганізаторам, з яких одна колишній сільський голова одного із сіл Золотоніського району, та виконавцям злочинів інкримінується виконання будівельно-ремонтних робіт на трьох об’єктах комунальної форми власності (дорогах місцевого значення) за рахунок коштів місцевого бюджету на території однієї із сільських рад Золотоніського району Черкаської області, та завищення в актах виконаних робіт видів, обсягів і вартості фактично виконаних робіт, внаслідок чого організована група незаконно заволоділа бюджетними коштами на загальну суму 503 523,01 грн.

Досудове розслідування за вказаним фактом триває, до суду скеровано клопотання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.
10.06.2021 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter