Жителя Корсунь-Шевченківського за крадіжку й підпал будинку засудили до п'яти з половиною років ув'язнення

Корсунь-Шевченківським відділом Смілянської окружної прокуратури підтримано у суді публічне обвинувачення в кримінальному провадженні та доведено вину 28-річного мешканця міста, який обвинувачувався у вчиненні ряду крадіжок, поєднаних з проникненням у житло та умисному знищенні та пошкодженні чужого майна, вчинене шляхом підпалу.

У ході судового розгляду встановлено, що чоловік у 2017 році з метою вчинення крадіжки проник в середину будинку, звідки викрав продукти харчування та речі домашнього вжитку, а щоб приховати сліди злочину запальничкою підвалив штори на вікнах та дверях будинку. Переконавшись, що полум’я розгорілося залишив будинок. В наслідок пожежі знищені речі домашнього вжитку, побутова техніка, пошкоджено стіни будинку. Вказане спричинило матеріальних збитків потерпілій.

В судовому засіданні обвинувачений вину визнав та щиро покаявся у вчиненому. Однак, враховуючи, що чоловік переховувався від слідства та суду, має не зняті та не погашені судимості, вчинив злочини в період іспитового строку, суд підтримав позицію сторони обвинувачення та призначив йому покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі.
09.06.2021 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter