Генпрокуратура проведе зустріч з активом НСЖУ щодо ходу розслідування вбивства Вадима Комарова

Як інформують Українські новини, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова найближчим часом проведе зустріч із активом НСЖУ – нараду щодо ходу розслідування убивства черкаського журналіста Вадима Комарова. Про таке на персональній сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив голова НСЖУ Сергій Томіленко за підсумками його участі в телепрограмі, яка була присвячена розслідуванням фактів убивств працівників ЗМІ в Україні.

"Вадимова смерть – це останнє убивство журналіста в Україні, за два тижні буде 2 роки з часу його смерті … Убивства журналістів в Україні. Як наблизити справедливість?.. Перед гостями студії та національною аудиторією щодо ходу розслідувань убивств Георгія Гонгадзе, Павла Шеремета і Олеся Бузини звітувала Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова.", – констатував керівник НСЖУ.

Як зазначив Томіленко, Генпрокурор визнає, що затягує розслідування резонансних убивств журналістів у столиці велика політика. І якщо встановлюються виконавці, то замовники знаходяться в таких сферах політичної еліти. А це – важкий виклик для правоохоронної системи.

"Але у мене до пані Венедіктової було питання про безпеку для журналістів у регіонах. За вбивством Вадима Комарова, вочевидь, не стоять національні політичні чи бізнесові топ-еліти. Пані Ірина визнала, що я "наступив на мозоль". Прогресу в розслідуванні убивства черкаського журналіста немає. Попри безліч експертиз та зусиль правоохоронців", – зазначив керманич НСЖУ.

На його думку ця справа для Генпрокурора важлива. Тому найближчим часом відбудеться зустріч в ГПУ спеціально щодо зусиль із розслідування справи Вадима Комарова.

"Пропонуватиму, аби на цій зустрічі було і кілька колег з Черкас...", – резюмував своє повідомлення Сергій Томіленко.
04.06.2021 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter