Смілянська прокуратура оскаржила вирок начальнику відділу на Укрзалізниці за отримання хабара за допомогу в працевлаштуванні

Як інформує Смілянська окружна прокуратура, Смілянським міськрайонним судом 31 травня ухвалено вирок та визнано винуватою обвинувачену у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та призначивши покарання у виді 5 років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з випробуванням строком на 2 роки.

Державне обвинувачення підтримано в суді прокурорами Смілянської окружної прокуратури.

Встановлено, що начальник одного з відділів виробничого підрозділу «Шевченківська вагонна дільниця» ПАТ «Українська залізниця», вимагала й отримала від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 500 доларів США за сприяння у працевлаштуванні на вказане підприємство, що підпадає під ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

Прокуратура не погоджується з вказаним покаранням суду та застосуванням іспитового терміну за вчинення корупційного кримінального правопорушення, у зв’язку з чим, вирок суду оскаржено.
03.06.2021 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter