На Канівщині затримано чоловіка, який знайомився в соцмережах з підлітками з метою подальшого розбещування

За повідомленням ГУНП у Черкаській області, органами прокуратури Черкаської області під час спільного виконання з відділом протидії кіберзлочинам в Черкаській області та ГУНП в Черкаській області запиту компетентних органів іноземної країни про надання міжнародної правової допомоги встановлено, що особа, використовуючи спеціально створену фейкову сторінку в соціальній мережі, знайомилася з підлітками, при спілкуванні входила в довіру, після чого вчиняла дії спрямовані на розбещення.

Правоохоронцями було встановлено ІР адресу, яку злочинець використовував для доступу до мережі Інтернет, після чого було встановлено особу, яким виявився раніше судимий за зґвалтування неповнолітньої мешканець Канівського району.
На Канівщині затримано чоловіка, який знайомився в соцмережах з підлітками з метою подальшого розбещування

Під час проведення обшуку було виявлено планшет з зареєстрованими акаунтами в соціальних мережах, які останній використовував для розбещення малолітніх, також при огляді планшету було виявлено фотографії та відеозаписи з дитячої порнографією.

За результатами проведених дій в рамках міжнародного співробітництва Канівським відділом Смілянської окружної прокуратури розпочато кримінальне провадження.

За скоєне передбачено позбавлення волі до 6 років.
31.05.2021 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter