Підприємця та інженера технагляду судитимуть за присвоєння понад 57 тис. грн. під час ремонту тротуару в Черкасах

За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця за фактом підроблення, використання підроблених офіційних документів і привласнення грошових коштів під час виконання робіт з капітального ремонту тротуару в м. Черкаси, а також стосовно інженера технічного нагляду, який виступив пособником у привласненні коштів місцевого бюджету, видавши завідомо неправдиві офіційні документи.

За версією слідства, у ході виконання договору підряду на виконання робіт з капітального ремонту тротуару вулиці Смілянська в м. Черкаси підрядник, з метою привласнення коштів місцевого бюджету, за попередньою змовою з інженером технічного нагляду, вніс до актів виконаних робіт неправдиві відомості, зазначивши будівельні роботи, які фактично він не виконував та матеріали, які не використовував.

Внаслідок таких дій, за пособництва інженера технічного нагляду, який підписав відповідні акти, завищено вартість робіт на суму понад 57 тис. грн, які підприємцем привласнені, та спричинено матеріальну шкоду охоронюваним громадським інтересам.
27.05.2021 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter