У Черкасах затримано лейтенанта Нацгвардії, який торгував переробленою вогнепальною зброєю

У Черкасах затримано лейтенанта Нацгвардії, який торгував переробленою вогнепальною зброєю Як інформують в спецпрокуратурі у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, в Черкасах перекрито канал перероблення та збуту вогнепальної зброї.

25 травня задокументовано факт незаконного збуту лейтенантом НГУ переробленої вогнепальної зброї.

Офіцер, будучи начальником озброєння технічної частини однієї з військових частин Національної Гвардії України, дислокованої у м. Черкаси, 30 квітня збув без передбаченого законом дозволу громадянину, який діяв під контролем правоохоронних органів, за 5 000 грн. пістолет «BLOW» моделі «TR-92», калібру 9 мм Р.А., промислового виробництва «Zira Silah» (Туреччина). При цьому в конструкцію пістолета саморобним способом внесені зміни: видалено захисний елемент в каналі ствола.

Згідно із висновком експерта, даний пістолет є гладкоствольною вогнепальною зброєю.

18 травня лейтенанту НГУ на вимогу останнього передано першу частину грошових коштів у сумі 7 500 грн. за придбання ще 3 (трьох) перероблених пістолетів.

25 травня задокументовано повторний факт збуту правопорушником зброї. Після збуту 3-х пістолетів та одержання другої частини грошових коштів у сумі 7 500 грн., торговця зброєю в погонах затримано на місці вчинення кримінального правопорушення.

Затримання проводилося слідчими Третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Черкасах) ТУ ДБР у місті Києві за оперативного супроводу відділу захисту національної державності УСБУ в Черкаській області.

Зброю та грошові кошти в затриманого вилучено.

Під час санкціонованого судом обшуку, в автомобілі підозрюваного виявлено 4 пістолети марки «BLOW», а у його домоволодінні - понад 100 бойових набоїв різного калібру, ще один пістолет та 8 магазинів, а також обладнання для внесення змін до конструкції зброї.

Затриманому офіцеру повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Готується клопотання до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
26.05.2021 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter