Екопрокуратура: У черкаському кооперативі "Береговий" буде знесено незаконний будинок і сауну

Екопрокуратура: У черкаському кооперативі "Береговий" буде знесено незаконний будинок і сауну За інформацією прес-служби Кременчуцької міжрайонної екологічної прокуратури, Кременчуцькою міжрайонною екологічною прокуратурою під час проведення перевірки містобудівного та земельного законодавства на території Черкаського району Черкаської області було встановлено факт прийняття в експлуатацію дачного будинку, навісу, сауни, гаражу в кооперативі «Береговий» в межах прибережної захисної смуги р. Дніпро, де взагалі заборонено будь-яке будівництво.
Водночас, в ході прокурорської перевірки виявлено, що інформація, яка міститься у вказаній декларації, не узгоджується з правовстановлюючими документам на земельну ділянку. Так, в декларації місцева жителька вказує, що відповідна земельна ділянка, на якій побудовані об’єкти нерухомості, перебуває в неї у власності. Між тим, за даними міськрайонного управління Держкомзему у м. Черкаси та Черкаському районі, правовстановлюючі документи за громадянкою на земельну ділянку, вказану нею у декларації, не зареєстровано.
Таким чином, не перевіривши належним чином відповідність даних поданої декларації іншим доданим документам, Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Черкаській області прийняла рішення про реєстрацію декларації про готовність об'єкта до експлуатації, чим фактично сприяла незаконній забудові узбережжя р. Дніпро.
З метою усунення виявленого порушення Кременчуцьким міжрайонним екологічним прокурором заявлено адміністративний позов про визнання протиправним рішення про реєстрацію декларації про готовність об’єкта в експлуатацію та його скасування, який був розглянутий та задоволений. Після вступу рішення у законну силу прокуратурою буде вжито заходів щодо знесення незаконно побудованих об’єктів нерухомості.
01.03.2013 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter