У Черкасах припинено діяльність чергового підпільного виробника сурогатного алкоголю. Вилучено 900 л. "бодяги"

За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури викрито та припинено незаконне виготовлення та збут алкогольних напоїв, що можуть становити загрозу для життя і здоров'я людей, під виглядом торгової марки одного із виробників слабоалкогольних напоїв м. Черкаси.

Під час обшуків у мережі магазинів і на виробничих потужностях виробника слабоалкогольних напоїв, який використовує відповідну торгову марку, 12-13.05.2021 правоохоронцями виявлено та з незаконного обігу вилучено обладнання для незаконного виробництва, розливу й фасування алкогольних напоїв, сировину для нього, різноманітні ароматизатори, тару, етикетки для її маркування, а також більше 0,9 т готової для збуту незаконно виготовленої алкогольної продукції, розфасованої в скляні пляшки об’ємом від 0,1 л до 1 л, для реалізації населенню під виглядом, відповідно до етикеток, рому, віскі, настоянок, а також інших видів алкогольних напоїв міцністю від 38% до 43%.
У Черкасах припинено діяльність чергового підпільного виробника сурогатного алкоголю. Вилучено 900 л. "бодяги"

На цей час триває проведення слідчих і процесуальних дій, спрямованих на виявлення та фіксацію всіх обставин вчинення кримінального правопорушення та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.
14.05.2021 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter