У Корсунь-Шевченківському затримано подружжя, яке налагодило збут опію та кокаїну

У Корсунь-Шевченківському затримано подружжя, яке налагодило збут опію та кокаїнуЗа інформацією СЗГ УМВС області, до працівників відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотичних речовин та прекурсорів надійшла оперативна інформація, що в місті Корсунь-Шевченківський невідомі особи налагодили збут ацетильованого опію та кокаїну.
За отриманою інформацією оперативники з'ясували, що в місті діє злочинна група осіб, яка займається збутом наркотиків «клієнтам». Правоохоронці розпочали ретельну перевірку для з'ясування кола осіб, які могли бути причетними до злочину. Вийшовши на слід злочинців, було організовано ряд оперативних закупівель, за допомогою яких накопичувалася доказова база. При проведенні чергової закупівлі, оперативники разом із працівниками спецпідрозділу «Сокіл» затримали торговців наркозілля на «гарячому».
Як з'ясувалося, до організації злочину була причетна сімейна пара: 38-річний чоловік та його 25-річна дружина. Ніхто в родині не працював, а на життя подружжя вирішило заробляти розповсюдженням наркотичних засобів. Налагодивши канал постачання, чоловік з дружиною розпочали займатися розповсюдженням наркозілля. При цьому голова сімейства самостійно з «клієнтами» не спілкувався, адже був підсудним у схожій справі. Він не хотів, щоб правоохоронні органи дізналися, що задіяний ще у одному «брудному» ділі, тому запропонував співпрацю непрацюючому, раніше судимому чоловікові, який і сам вживав наркотики.
При проведенні санкціонованого обшуку домоволодіння організатора було виявлено та вилучено 12 600 гривень, які він отримав від збуту наркотиків.
Наразі відносно учасників злочинної групи порушено кримінальні справи.
25.02.2012 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter