Черкаський апеляційний суд засудив двох чоловіків та 16-річну дівчину за вбивство

Як інформують у Черкаській обласній прокуратурі, Черкаським апеляційним судом залишено в силі вирок місцевого суду про визнання винними трьох молодих осіб, які обвинувачуються в умисному вбивстві діда неповнолітньої співучасниці.

У перегляді справи прокурором доведено, що обвинувачені, серед яких 16 - річна дівчина та ще двоє молодих осіб скоїли вбивство 55-річного діда неповнолітньої дівчини. Онука потерпілого позбавила його можливості захищатися, після чого спільники завдали йому битою та металевою кувалдою тілесні ушкодження у життєво важливі органи, внаслідок чого настала його смерть.

З метою приховання злочину тіло чоловіка закопали на території лісового масиву, змили сліди крові з місця вчинення злочину. Під час вчинення вбивства обвинувачені також заволоділи майном потерпілого та його транспортним засобом.

Судом апеляційної інстанції судом за апеляційною скаргою прокурора змінено вирок суду першої інстанції шляхом виключення конфіскації майна з призначеного неповнолітній обвинуваченій покарання та призначено остаточне покарання повнолітнім обвинуваченим у вигляді позбавлення волі на строк 12 та 14 років з конфіскацією майна, а неповнолітній – 13 років позбавлення волі.

Вимоги апеляційних скарг інших учасників щодо скасування вироку із призначенням нового розгляду в суді першої iнстанції, зміни правової кваліфікації дій неповнолітньої обвинуваченої та пом’якшення покарання іншим фігурантам залишено без задоволення.
22.04.2021 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter