Пійманого на отриманні хабара суддю Апеляційного суду Черкаської області засудили до 2 років позбавлення волі, - УСБУ

Пійманого на отриманні хабара суддю Апеляційного суду Черкаської області засудили до 2 років позбавлення волі, - УСБУ За інформацією УСБУ в Черкаській області, на Черкащині до реального строку ув’язнення засуджено суддю, якого викрила СБУ на отриманні неправомірної вигоди.

До позбавлення волі засуджено суддю Апеляційного суду Черкаської області, якого Служба безпеки України викрила на хабарництві.

Досудове слідство встановило, що посадовець у 2018 році вимагав від місцевого жителя тридцять тисяч гривень.

За цю суму представник Феміди обіцяв вплинути на рішення місцевого суду першої інстанції щодо не притягнення чоловіка до відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Вищий антикорупційний суд залишив без змін обвинувальний вирок за ч. 2 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України та призначив покарання судді Апеляційного суду Черкаської області у вигляді 2 років позбавлення волі.

Викриття протиправної діяльності проводилися спільно із детективами Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
21.04.2021 19:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter