СБУ: під час реконструкції Софіївки генпідрядник вкрав 1,5 млн. гривень

СБУ: під час реконструкції Софіївки генпідрядник вкрав 1,5 млн. гривеньУ Черкаській області співробітники Служби безпеки України викрили та припинили протиправну діяльність службових осіб одного із будівельних підприємств, які заволоділи державними коштами.

Протягом 2009-2011 років між Національним дендрологічним парком «Софіївка» та однією з будівельних компаній Черкащини було укладено низку угод щодо реконструкції об’єктів інфраструктури пам’ятки культури, а також з укріплення берегів її водоймищ. Загальний обсяг фінансування з Державного бюджету склав близько 16 млн. 500 тис. гривень.

Ініційованою СБУ перевіркою встановлено, що у фінансово-господарських документах вартість виконаних робіт було завищено на 1 млн. 500 тисяч гривень. Надлишкові кошти, перераховані на рахунок генпідрядника, були переведені у готівку та привласнені.

За матеріалами СБУ слідчим управлінням УМВС України в Черкаській області розпочато кримінальне провадження за ч.5 ст.191 та ч.2 ст.366 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та службове підроблення) Кримінального кодексу України.
25.02.2013 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter