Держаудитслужба: Ревізія "Черкаського автодору" встановила порушень на понад 5,4 млн. грн.

Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 5,4 млн грн. під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» за період з 01.09.2016 по 30.06.2020.

За результатами ревізії встановлено завищення вартості виконаних робіт окремими філіями Підприємства через безпідставне включення до актів №КБ-2в з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них у Черкаській області витрат роботи машин і механізмів, будівельних матеріалів, які не підтверджені документально, внаслідок чого Підприємством допущено зайве виділення бюджетних коштів на суму понад 3 млн грн.

За результатами зустрічної звірки, а також за інформацією Головного управління ДПС в Черкаській області, ревізією не підтверджено надання послуг охорони Підприємству, що призвело до заниження в бухгалтерському обліку дебіторської заборгованості та завищення Підприємством загальновиробничих витрат на суму понад 1 млн грн.

Крім того, Підприємством недоотримано доходів на суму 596 тис. грн через здійснення Підприємством та його філіями витрат на виконання робіт (надання послуг) з поточного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, тоді як замовниками зазначені роботи не прийняті до оплати та не оплачені, в бухгалтерському обліку замовників зазначеної заборгованості немає.

Однією з філій Підприємства здійснено витрати на оплату праці понад затверджений штатний розпис на суму 315 тис. грн.

На адресу Підприємства направлені вимоги щодо усунення виявлених порушень.

Про результати ревізії поінформовано Черкаську обласну прокуратуру, Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, Управління Служби безпеки України в Черкаській області, Управління Держпраці у Черкаськй області, Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаськй області, Головне управління ДПС у Черкаській області.
05.04.2021 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter