Черкаська прокуратура направила до суду справу проти чоловіка за службу в "збройних силах ЛНР"

Черкаська прокуратура направила до суду справу проти чоловіка за службу в "збройних силах ЛНР" Черкаською обласною прокуратурою за наслідками спеціального (заочного) досудового розслідування затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно особи за фактом участі в діяльності терористичної організації «Луганська народна Республіка».

Досудовим розслідуванням встановлено, що уродженець м. Черкас, з 2014 року бере участь у діяльності одного з незаконних збройних формувань.

На цей час підозрюваний проходить «військову службу» на посаді «командира загону 11 окремого мотострілкового підрозділу», який входить до складу «1 армійського корпусу» так званої «Луганської народної республіки», що полягає в участі та сприянні діяльності вказаної терористичної організації.

У зв’язку з переховуванням від слідства на тимчасово окупованій території України вказану особу оголошено у всеукраїнський розшук та судом надано дозвіл на його затримання.

Дії останнього кваліфіковано за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (створення терористичної групи чи терористичної організації).

Санкція статті передбачає максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
02.04.2021 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter