Заступника директора департаменту Черкаської ОДА судитимуть за отримання хабара, - прокуратура

Черкаська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, яке розслідується слідчим управлінням ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу УСБ України в Черкаській області, за підозрою заступника директора департаменту – начальника управління агропромислового виробництва та фінансово-кредитного забезпечення Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Досудовим розслідуванням установлено, що обвинувачений отримав 20000 гривень неправомірної вигоди за сприяння в передачі в оренду об’єкту водного фонду (ставка), розташованого в адміністративних межах Городищенської міської ради за межами населеного пункту.

30.03.2021 обласною прокуратурою направлено до Соснівського районного суду м. Черкаси Черкаської області обвинувальний акт щодо зазначеної посадової особи для розгляду.

Відповідальність за вчинення дій, передбачених ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
01.04.2021 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter