Керівника Чорнобаївського райвідділу ДВС судитимуть за одержання хабара, - прокуратура

Керівника Чорнобаївського райвідділу ДВС судитимуть за одержання хабара, - прокуратура Черкаська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, яке рослідується СУ ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу УСБ України в Черкаській області, за підозрою керівника Чорнобаївського районного відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.

Досудовим розслідуванням установлено, що обвинувачений отримав 10 000 гривень неправомірної вигоди за надання можливості безперешкодно користуватися рахунками боржника у виконавчому провадженні та виїжджати за кордон.

30.03.2021 обласною прокуратурою направлено до Чорнобаївського районного суду Черкаської області обвинувальний акт щодо зазначеної посадової особи для розгляду.

Відповідальність за вчинення дій, передбачених ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
01.04.2021 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter