Помічника судді Тальнівського райсуду судитимуть за вимагання й отримання хабара

Помічника судді Тальнівського райсуду судитимуть за вимагання й отримання хабара Черкаською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, яке розслідує СУ ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу УСР в Черкаській області ДСР НП України, за підозрою помічника судді Тальнівського районного суду Черкаської області в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функції держави, поєднане з вимаганням такої вигоди.

Досудовим розслідуванням установлено, що обвинувачений вимагав та отримав 15000 гривень неправомірної вигоди за вплив на суддю цього ж суду з метою непризначення ним адміністративного покарання у виді позбавлення права керування транспортними засобами за вчинення адміністративного правопорушення.

30.03.2021 обласною прокуратурою направлено до Тальнівського районного суду Черкаської області обвинувальний акт щодо зазначеної посадової особи для розгляду.

Відповідальність за вчинення дій, передбачених ч. 3 ст. 369-2 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.
01.04.2021 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter