Екс-начальника управління ДАБІ Черкаської міськради засуджено до 6 років позбавлення волі за вимагання хабара, - прокуратура

Колегією суддів судової палати у кримінальних справах Черкаського апеляційного суду 29 березня підтримано позицію прокурора та залишено без змін вирок Соснівського районного суду м. Черкаси від 30.06.2020 за ч. 3 ст. 368 КК України, яким засуджено до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком 3 роки, з конфіскацією майна та позбавленням дев’ятого рангу посадової особи органу місцевого самоврядування колишнього начальника Управління державного архітектурно-будівельного контролю Черкаського міської ради, який у 2017 році вимагав від посадових осіб одного з аграрних підприємств неправомірну вигоду у розмірі 1500 доларів США за непроведення планової перевірки правильності введення об’єктів будівництва в експлуатацію.

Досудове розслідування проводилося Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України, підтримання публічного обвинувачення здійснював прокурор Черкаської обласної прокуратури.
31.03.2021 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter