У черкаському кафе при спробі отримання хабара затримано судексперта

За інформацією СЗГ УМВС області, працівники УДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області викрили злочинну діяльність судового експерта Черкаського відділення Київського науково-дослідного інституту судової експертизи. 53-річна жителька міста Черкаси протягом тривалого часу вимагала від юридичних і фізичних осіб грошові кошти за сприяння у прискоренні та належному проведенні судових експертиз, призначених судовими інстанціями і в подальшому видачу позитивного експертного висновку, внаслідок чого громадяни, які погоджувалися на вимогу експерта та надавали грошові кошти, отримували переваги під час судового розгляду справ на свою користь.

Отримавши дозвіл апеляційного суду Черкаської області на проведення спеціальних заходів, правоохоронці розробили відповідні схеми та комбінації для документування протиправної діяльності експерта. Як встановили працівники міліції, підозрювана, вимагала та отримала від місцевого мешканця 500 доларів США за повернення матеріалів експертизи до суду без розгляду. Через деякий час, використовуючи надані їй повноваження та з метою одержання неправомірної вигоди, експерт вимагала 1000 доларів США від мешканця Черкаської області за прискорення виготовлення судової експертизи, яка знаходилася на розгляді в одному з судів м. Черкаси.

Отримавши достатню кількість доказів протиправної діяльності зловмисниці, працівники Управління затримали судексперта в одному з кафе Черкас, коли та перераховувала чергову суму хабара, яку щойно отримала.

Наразі судового експерта затримано.
24.02.2012 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
15:09 01.03.2012 laguna:
Як стало відомо з незалежних джерел - це спланована провокація проти працівника Черкаського відділення КНДІ судових експертиз – справа рук власника (cenzored) та колишнього керівника (cenzored), звільненого нещодавно з посади за фінансові та інші службові порушення.
(cenzored), будучи на даний час не конкурентоздатним банкрутом, маючи заплямовану репутацію як корупційної та упередженої експертної установи, яка немає нічого спільного з поняттям «незалежна експертиза», намагається провокаційними методами сприяти ліквідації державної експертної установи в Черкаській області - Черкаського відділення КНДІСЕ з метою отримати монополію у сфері послуг судових експертиз (у т.ч. по кримінальним справам) та експертних досліджень. Не виключено, що фірма (cenzored) пов’язана з кримінальними структурами.