НАБУ зобов'язали відкрити кримінальне провадження за фактом можливих зловживань голови Черкаської ОДА Скічка

НАБУ зобов'язали відкрити кримінальне провадження за фактом можливих зловживань голови Черкаської ОДА Скічка Національне антикорупційне бюро зобов'язали відкрити кримінальне провадження за фактом можливих зловживань глави Черкаської обладміністрації Олександра Скічко. Про це йдеться в матеріалах суду, інформує lenta.ua.

18 лютого в НАБУ надійшла письмова заява про кримінальне правопорушення за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовими повноваженнями) Кримінального кодексу, вчиненого головою Черкаської обладміністрації.

Станом на день подачі скарги до суду відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань не були внесені, досудове розслідування не розпочато.

Позивач стверджує, що уповноважені особи НАБУ не виконали вимоги Кримінального процесуального кодексу, тому звернувся до суду з проханням зобов'язати Національне антикорупційне бюро внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань і почати розслідування.

18 березня суд задовольнив скаргу заявника і зобов'язав НАБУ відкрити кримінальне провадження.

Президент Володимир Зеленський призначив головою Черкаської обласної державної адміністрації депутата Верховної Ради Олександра Скічка ( "Слуга народу").

Скічко задекларував 2,4 млн гривень доходів, готівкою - 395 тис. доларів, 98 тис. євро і 1,2 млн гривень і покупку 2 квартир в Києві за 7 млн гривень, у дружини - 10,5 млн гривень доходів і покупку квартири за 35 млн гривень в 2019 році.
23.03.2021 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter