Двох кримінальних авторитетів з Черкас підозрюють в організації "кришування" наркоторгівців, - прокуратура

Двох кримінальних авторитетів з Черкас підозрюють в організації "кришування" наркоторгівців, - прокуратура  За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури оперативними працівниками Управління СБ України в Черкаській області повідомлено про підозру 2 особам за фактом умисного встановлення та поширення злочинного впливу під час розповсюдження членами організованої групи наркотичних засобів та психотропних речовин у м. Черкаси.

Під час досудового розслідування зібрано сукупність доказів, які підтверджують той факт, що підозрювані, один з яких на прізвище С. має певний авторитет в кримінальному середовищі м. Черкаси, зорганізувалися для забезпечення координації роботи та безпеки групи наркоторговців, які з листопада 2019 року до серпня 2020 року, в м. Черкаси займалися розповсюдженням наркотичних засобів і психотропних речовин у вигляді «закладок» через Інтернет-сайт, Телеграм-канал та Інтернет-бот й мали спільну назву «STONER BAR 24».

Останні щотижнево звітували «авторитетам» про кількість проданих наркотиків, їх залишки в місцях зберігання та суми грошових коштів, які отримано від наркозалежних людей. За попередніми даними, на рахунки наркоторговців за час їх незаконної діяльності надійшли грошові кошти в розмірі понад 5 млн грн.

За «кришування» членів організованої злочинної групи, які сприяли поширенню наркотичних засобів у м. Черкаси та зростанню кількості наркозалежних осіб, серед яких рахувалася значна кількість дітей, підозрюваним регулярно передавалися грошові кошти.

На цей час слідство триває, вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

За вчинене особам загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з конфіскацією майна.
16.03.2021 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter