Прокуратура: Повідомлено про підозру 4 членам ОЗУ, які збували наркотики в Черкасах

Черкаською обласною прокуратурою повідомлено про підозру 4 членам організованої групи, які займалися злочинною діяльністю, пов’язаною із незаконним обігом психотропної речовини, обіг якої обмежено, на території міста Черкаси.

Встановлено, що раніше судимий за корисливі злочини та безробітний місцевий житель організував злочинну групу, до складу якої включив рідного брата та двох своїх знайомих, з метою збуту на території міста Черкаси амфетаміну. Відповідно до плану їх злочинної діяльності один із членів групи придбавав амфетамін в особливо великому розмірі та у подальшому перевозив в м. Черкаси, де передавав організатору. Організатор разом із братом зберігали психотропну речовину та фасували її з метою подальшого збуту.

Збут амфетаміну здійснювався членами групи на вулицях міста. Під час досудового розслідування проведено оперативні закупки амфетаміну, який підозрювані збували в особливо великих розмірах.

Окрім того, під час обшуку в помешканні організатора виявлено психотропну речовину, обіг якої обмежено – амфетамін в особливо великих розмірах, електронні ваги та інші предмети, призначені для розфасування і упакування амфетаміну.

Стосовно 3 підозрюваних, в тому числі організатора, судом обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.
10.03.2021 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter