У Корсунь-Шевченківському сервісному центрі МВС затримали чоловіка, який перебував у розшуку

У Корсунь-Шевченківському сервісному центрі МВС затримали чоловіка, який перебував у розшуку 3 березня до територіального сервісного центру МВС 7143 міста Звенигородки звернувся 32-річний чоловік, житель Катеринопільського району, з метою поставити на облік автомобіль марки DAEWOO LANOS.

Під час спільного дослідження автомобіля експертами НДЕКЦ МВС та працівниками сервісного центру МВС було встановлено, що номер двигуна на LANOS механічно знищений.

Працівники поліції, що входили до складу слідчо-оперативної групи, яка прибула на місце, вилучили даний автомобіль та доставили його на спеціальний майданчик тимчасового утримання для подальшого розслідування.

Не поталанило цього дня і жителю села Лозовий Яр, Ягодинського району, Київської області, який звернувся за послугою до сервісного центру МВС 7144, що в місті Корсунь-Шевченківський. Під час перевірки персональних даних чоловіка за наявними базами даних МВС, було встановлено, що він знаходиться в розшуку за ініціативи відділу поліції Яготина.

На місце події також було викликано правоохоронців, які і затримали до з`ясування всіх обставин вказаного громадянина.
09.03.2021 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter