У Черкасах судитимуть чотирьох осіб за організацію незаконного виробництва алкоголю

Черкаською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням чотирьох осіб у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 204 та ч. 2 ст. 204 КК України, з кваліфікуючою ознакою «злочин вчинено організованою групою», досудове розслідування в якому здійснювалося СУ ГУ ДФС в Черкаській області.

Установлено, що приватний підприємець організував злочинну групу, до складу якої залучив трьох безробітних осіб, які за його вказівками придбавали, зберігали, транспортували з метою збуту та збували незаконно виготовлені алкогольні напої.

Окрім того, організатор створив умови для незаконного виготовлення алкогольних напоїв членами групи, забезпечив їхнє проживання безпосередньо на місці виготовлення фальсифікату, що надало змогу виготовляти алкогольні напої цілодобово.

Розслідуванням встановлено та доведено, що збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв членами злочинного угруповання здійснювався шляхом відправки «посилок» покупцям за допомогою одного із підприємств, яке надає кур’єрські послуги, та одержання грошових коштів накладним платежем. Такі відправки здійснювалися по території всієї України.

Під час проведення обшуку за місцем незаконного виготовлення алкогольних напоїв правоохоронцями виявлено та з незаконного обігу вилучено понад 35 тисяч літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв, частину з яких було розфасовано в упаковки із нанесеним найменуванням відомих торгових марок, пластикові бочки, ємності та прилади для змішування та розливу незаконно виготовлених алкогольних напоїв, харчові добавки, картонні упаковки із нанесеним найменуванням відомих торгових марок.
22.02.2021 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter