Прокуратура розслідує справу про ймовірне завищення ціни на закупівлю кисневих концентраторів у Золотоноші

Золотоніською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за фактом привласнення чи розтрати чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем під час закупівлі товарів робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України.

В ході вивчення питання законності використання бюджетних коштів та порядку проведення зазначених вище закупівель прокурори виявили факт можливого завищення цін на кисневі концентратори під час укладення договорів постачання між приватним підприємцем та одним із місцевих лікувальних закладів, що ймовірно призвело до надмірних витрат бюджетних коштів на загальну суму близько 150 тис. грн.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Нацполіції, процесуальне керівництво забезпечується Золотоніською венигородською місцевою прокуратурою, працівниками якої надано низку вказівок, спрямованих на встановлення фактичних обставин вчинення кримінального правопорушення.
22.02.2021 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter