У жителя Драбівського району виявлено арсенал зброї та боєприпаси

У жителя Драбівського району виявлено арсенал зброї та боєприпаси Гладкоствольні рушниці, саморобні пристрої для стрільби та патрони різного калібру, виявили поліцейські під час санкціонованих обшуків. Все виявлене направлено для проведення відповідних експертиз. Як інформують у ГУНП у Черкаській області, відкрито кримінальне провадження за статтею 263 Кримінального кодексу України.

До правоохоронців відділу поліцейської діяльності № 1, Золотоніського районного відділу поліції надійшла оперативна інформація про те, що житель села Погреби, Драбівського району незаконно зберігає зброю та боєприпаси. Отримана інформація знайшла своє підтвердження.

В ході проведення санкціонованих обшуків за місцем реєстрації та фактичного проживання місцевого жителя, поліцейські виявили два саморобні пристрої для стрільби патронами 5,6 мм, дві гладкоствольні мисливські рушниці ТОЗ-63 16-го калібру, гладкоствольну рушницю ІЖ-43 12-го калібру без відповідних документів та 62 патрони різної модифікації та калібру.

При розмові з поліцейськими чоловік розповів, що частина зброї залишилась йому від покійного батька, саморобні пристрої для стрільби виготовив сам, боєприпаси знайшов на березі місцевої річки. Обставини про які вказав зловмисник та з якою метою він зберігає зброю та боєприпаси встановить слідство.
10.02.2021 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter