Організатора нелегальної міграції до Росії, викритого черкаським УСБУ, засуджено до 7 років позбавлення волі

Організатора нелегальної міграції до Росії, викритого черкаським УСБУ, засуджено до 7 років позбавлення волі Організатора нелегальної міграції до РФ засуджено до 7 років позбавлення волі. Про це інформує прес-секретар УСБУ в Черкаській області Катерина Дрога.

За матеріалами Служби безпеки України до 7 років позбавлення волі засуджено організатора незаконного переправлення нелегалів за кордон.

Нагадаємо, що протиправний механізм співробітники Управління СБ України в Черкаській області викрили у листопаді 2019 року.

Організував незаконні трансфери мешканець Харківщини. Клієнтів він підшукував серед мешканців Близького Сходу, які нелегально перебували в Україні, прагнули потрапити до Росії та в зворотному напрямку.

Затримали фігуранта провадження на пункті пропуску «Гоптівка» Харківської митниці під час переправлення до РФ чергового «туриста».

Дзержинський районний суд м. Харкова визнав чоловіка винним за ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Харківський апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін.
03.02.2021 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter