Засідання по справі загиблого в ДТП Юрія Лункіна перенесено через неявку свідків

Сьогодні, 1 лютого, у Соснівському суді мало відбутися засідання по справі загибелі директора черкаської школи Юрія Лункіна, однак його перенесли, бо свідки не явились.

Про це повідомляє кореспондент Zmi.ck.ua.

За словами прокурора, були здійснені телефонні дзвінки до свідків, однак вони не отримували повістку, тому не прийшли сьогодні. А ще один хворіє на коронавірус, тому не може з'явитися.

Суддя натомість повідомила, що в суді відсутні відомості про свідків, є тільки перелік, але немає інформації про їхню адресу чи телефони, тому суд не може їх викликати. У попередньому засіданні, прокурор казав, що надасть інформацію та прослідкує, щоб вони з'явилися.

Однак він цього не зробив. Наразі над справою працюю вже інший прокурор. Він запропонував досліджувати матеріали по справі, але адвокат потерпілих та обвинуваченого каже, щоб потрібно перенести засідання.

Донька загиблого Ірина сказала, що на прокуратуру будуть писати скаргу, бо вже четвертий раз свідки не приходять на засідання. Наступне засідання призначили на 15 березня на 10:30 години.

Нагадаємо, що раніше обвинуваченому обирали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з 22 години до 6 години наступного дня строком на два місяці. Термін цього запобіжного заходу спливав раніше, ніж мали б обрати новий.
01.02.2021 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter