Суд вирішив направити на примусове психіатричне лікування водія, з вини якого в Чигиринському районі загинула 14-річна дівчина

Черкаською обласною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом порушення 31-річним жителем Чигиринського району правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть неповнолітньої.

Органом досудового розслідування встановлено, що водій автомобіля «ВАЗ 21074», 07.10.2020, рухаючись по вул. Шевченка в с. Вітове Чигиринського району порушив вимоги Правил дорожнього руху України та вчинив наїзд на неповнолітнього пішохода. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 14-річна дівчинка від отриманих травм загинула на місці пригоди.

Враховуючи, що за результатами проведеної судово-психіатричної експертизи водій автомобіля на момент дорожньо-транспортної пригоди перебував у стані неосудності, ухвалою Чигиринського районного суду до порушника застосовано примусові заходи медичного характеру у виді госпіталізації до закладу з наданням психіатричної допомоги.
27.01.2021 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter