Двох жителів Черкас засудили за викрадення людини

За принципової позиції прокуратури Черкаським апеляційним судом залишено без змін вирок Черкаського районного суду від 09.01.2020, яким неповнолітнього обвинуваченого визнано винним і засуджено за незаконне позбавлення волі та викрадення людини (ч. 3 ст. 146 КК України) до 6 років 6 місяців позбавлення волі.

Також суд апеляційної інстанції засудив до 14 років позбавлення волі його спільника, визнавши його винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 289, ч. 3 ст. 146 КК України, ч. 1 ст. 185 КК України, застосувавши до нього конфіскацію всього належного майна.

За даними слідства, 17-річний неповнолітній спільно та за попередньою змовою із 21-річним спільником, із застосуванням фізичного насильства позбавили чоловіка волі шляхом примусового поміщення до багажного відділення його автомобіля. Крім того, повнолітній обвинувачений незаконно заволодів мобільним телефоном і транспортним засобом потерпілого та з метою приховання інших злочинів наніс останньому значну кількість ударів в різні частини тіла, від яких потерпілий помер.

Для уникнення кримінальної відповідальності за скоєне зловмисник імітував дорожньо-транспортну пригоду за участю потерпілого.

Доводи сторони захисту, яка оскаржила рішення суду першої інстанції, визнано безпідставними, наразі вирок суду набрав законної сили з моменту проголошення.
19.01.2021 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter