Трьох наркоторговців, які збували амфетамін у Черкасах, узято під варту

За інформацією прокуратури Черкаської області, 18 грудня судом обрано запобіжні заходи трьом особам, які на території м. Черкаси перевозили, зберігали з метою збуту та збували психотропну речовину, обіг якої обмежено – амфетамін. Так, з урахуванням обставин вчинення злочинів, а також сукупності зібраних у кримінальному провадженні доказів, ухвалами слідчих суддів до підозрюваних застосовано запобіжні заходи у виді тримання під вартою строком на 60 днів.

Напередодні, за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури, вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 та ч. 3 ст. 307 КК України.

Проведеною експертизою у кримінальному провадженні доведено, що підозрювані, діючи за попередньою змовою, збували на території м. Черкаси амфетамін в особливо великому розмірі. Крім того, в помешканні одного із затриманих виявлено обладнання та засоби, призначені для виготовлення амфетаміну.

На цей час слідством перевіряється причетність інших осіб до вчинення вказаних особливо тяжких кримінаьних правопорушень.

За вчинене особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.
21.12.2020 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter