Прокуратура: За збут амфетаміну на території Смілянського району судитимуть трьох людей

Черкаською обласною прокуратурою повідомлено про підозру 3 членам організованої групи, які з квітня до червня 2020 року, на території Смілянського району займалися злочинною діяльністю, пов’язаною із незаконним обігом психотропної речовини – амфетаміну.

Під час досудового розслідування зібрано сукупність доказів, які підтверджують придбання членами злочинного угруповання психотропної речовини, задокументовано спосіб її перевезення, а також встановлено місце зберігання психотропної речовини та місце і спосіб її фасування з метою подальшого збуту.

Окрім того, не зважаючи на заходи конспірації, які постійно вживались підозрюваними, правоохоронними органами зафіксовано їх неодноразові дії щодо збуту психотропної речовини.

Діяльність організованої групи припинена працівниками прокуратури області спільно з оперативними співробітниками УСР України в Черкаській області та слідчого управління ГУНП в Черкаській області.

Санкція інкримінованих підозрюваним злочинів передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.
15.12.2020 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter