Судитимуть жителя Сміли за участь у нападі на АЗС. Він рік переховувався у Польщі

Ухвалою Смілянського міськрайонного суду від 25.11.2020, з урахуванням доводів прокурора Смілянської місцевої прокуратури, задоволено клопотання слідчого та жителю м. Сміла, який обгрунтовано підозрюється у вчиненні розбійного нападу, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Указаний підозрюваний, який на час вчинення злочину був неповнолітнім, переховувався від органу досудового розслідування, у зв’язку з чим, завдяки вжитим прокуратурою заходам, був оголошений у міжнародний розшук, а в жовтні поточного року його було затримано на території Республіки Польща, після чого екстрадовано на передано правоохоронним органам України.

За даними слідства, він та ще троє осіб у серпні 2019 року, із застосуванням вогнепальної зброї вчинили розбійний напад на автозаправну станцію в місті Сміла, при цьому було поранено її працівника. Нападники заволоділи грошовими коштами та майном на суму понад 25 тис грн.

Трьох зловмисників правоохоронцями було затримано після вчинення злочину, кримінальне провадження стосовно них за вчинення цього та ряду інших злочинів наразі розглядається судом.
27.11.2020 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter