Трьох жителів Шполянського району судитимуть за систематичне вимагання грошей у підприємців

24 листопада Черкаською обласною прокуратурою трьом членам організованої групи повідомлено про підозру у вимаганні, поєднаному з погрозами фізичного насильства над потерпілими, застосуванням такого насильства, а також погрозами знищення їхнього майна (ч. 4 ст. 189 КК України).

За даними слідства, що члени злочинного угруповання, до складу якого входило 3 жителів Шполянського району, з грудня 2019 року до серпня 2020 року, на території Шполянського та Катеринопільського районів Черкаської області вимагали грошові кошти у фізичних осіб, зокрема тих, які займалися підприємницькою діяльністю, а також керівників юридичних осіб, при цьому з останніх двох категорій потерпілих підозрювані вимагали гроші за безперешкодне здійснення господарської діяльності. Вимагання супроводжувалося погрозами фізичного насильства над потерпілими, застосуванням такого насильства, а також погрозами знищення їхнього майна.

Діяльність організованої групи припинена працівниками обласної прокуратури спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в Черкаській області ДСР НП України та слідчим управлінням ГУНП в Черкаській області.
25.11.2020 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter