Набув чинності вирок Придніпровського суду стосовно керівників Черкаської кредитної спілки, які привласнили 8 млн. грн.

Набув чинності вирок Придніпровського суду стосовно керівників Черкаської кредитної спілки, які привласнили 8 млн. грн.Як повідомляє прес-служба ГУБОЗ МВС України, в Черкасах вступив у законну силу вирок Придніпровського районного суду відносно організаторів кредитної спілки, які протягом 2006-2007 років поклали до своїх кишень майже 8 млн. гривень членських внесків.
Так, працівники УБОЗ з’ясували, що приватний підприємець створив кредитну спілку та долучив до її керування своїх знайомих. Створення такої установи для зловмисників одразу було лише приводом для незаконного збагачення.
Співучасники злочину зуміли переконати людей, що їхня організація зможе врятувати в тяжку хвилину чи допомогти у бізнесі. Бажаючих внести свою частку заради можливого задоволення в майбутньому кредитних питань виявилось чимало, адже з капіталу фінансової установи учасникам злочинної організації вдалося поцупити майже 8 млн. гривень.
Використовуючи своє службове становище та маючи доступ до персональних даних вкладників, вони незаконно оформляли на їхні імена кредити. Отримані кошти привласнювали та використовували у власних цілях.
За зібраними УБОЗ матеріалами порушено кримінальну справу за скоєння зловмисниками ряду особливо тяжких злочинів Кримінального кодексу України.
Всі зловмисники притягнуті до кримінальної відповідальності, найбільший строк перебування за ґратами отримав колишній керівник кредитної спілки - 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій та займатися фінансовою діяльністю, пов’язаною з наданням фінансових послуг строком на 3 роки.
11.02.2013 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter