У супермаркеті на Університетській затримано чоловіка, який розрахувався за товар фальшивою купюрою

За інформацією поліції охорони ГУНП у Черкаській області, близько чотирнадцятої години на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Черкаській області надійшов сигнал «Тривога» з супермаркету, розташованому по вулиці Університетській. Наряд реагування негайно прибув на вказаною адресою.

Працівниця касового відділу вказала на чоловіка та повідомила, що він намагався її ошукати, розплатившись за придбаний товар купюрою номіналом 200 гривень, яка має ознаки підробки. Жінка також додала, що під час здійснення покупки він весь час помітно нервував та намагався відволікти її увагу. Але досвід та уважність не підвели – на купюрі вона помітила сліди розмитої фарби. Тоді й зрозуміла: необхідно натискати кнопку «Термінового виклику поліції».

На відмову прийняти його банкноту, чоловік відреагував агресивно. Почав кричати та погрожувати працівникам закладу, налякавши їх та відвідувачів. Але щойно побачивши правоохоронців збагнув, що уникнути відповідальності йому не вдасться.
У супермаркеті на Університетській затримано чоловіка, який розрахувався за товар фальшивою купюрою

Горе-покупця затримано та в ході перевірки встановлено його особу. Ним виявився черкасець 1966 року народження, раніше неодноразово судимий. Правопорушника передано слідчо-оперативній групі Черкаського ВП.
18.11.2020 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter