Поліцейського зі Сміли судитимуть за побиття жителя Дніпропетровської області, який звернувся до нього по допомогу

За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру поліцейському сектору реагування патрульної поліції Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області за фактом перевищення влади, тобто умисного вчинення працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав та повноважень, що завдали істотної шкоди охоронюваним законом правам, інтересам громадянина, і супроводжувалося насильством, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, за відсутності ознак катування (ч. 2 ст. 365 КК України).

У ході проведення досудового розслідування установлено, що у серпні 2020 року підозрюваний, перебуваючи на своєму робочому місці, наніс тілесні ушкодження жителю Дніпропетровської області, який звернувся до нього з приводу викрадення у нього особистих речей.

Досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні проводиться слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.
16.11.2020 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter