Прокуратура: Директора комунальної лікарні в Черкасах підозрюють у службовій недбалості, що спричинила збитки в 3 млн. грн.

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, 11.11.2020, за процесуального керівництва Черкаської місцевої прокуратури повідомлено про підозру директору одного з лікувальних закладів м. Черкаси за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам комунальної лікарні (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, посадовець 30.11.2019 уклав договір закупівлі за бюджетні кошти обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини за значно завищеною ціною, при цьому він не забезпечив належну перевірку дійсної вартості стаціонарної ангіографічної рентгенівської системи, що призвело до перерахування приватному товариству бюджетних коштів у сумі 14 млн 800 тис. грн, у той час, як згідно проведеної експертизи вартість зазначеного обладнання склала 11 млн 781 тис. 401 грн.

Дії підозрюваного призвели до спричинення збитків комунальному підприємству на суму понад 3 млн грн.

Заходи з викриття проводилися прокурорами спільно з працівниками Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області та співробітниками Управління СБУ в Черкаській області.
11.11.2020 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter