СБУ: Черкаська проектна організація привласнила 4,8 млн. грн.

СБУ: Черкаська проектна організація привласнила 4,8 млн. грн. У Черкаській області співробітники Служби безпеки України викрили протиправну діяльність з боку службових осіб однієї з проектних організацій, які здійснили розтрату бюджетних коштів.
Встановлено, що протягом 2001-2009 років між підприємством сфери енергетики з державною часткою та проектною організацією було укладено низку угод щодо надання послуг з виготовлення землевпорядної документації на земельні ділянки під об’єктами електроенергетики на загальну суму понад 6,9 млн. гривень.
У ході досудового розслідування з’ясовано, що у дійсності роботи було виконано лише частково, оскільки протягом 2007-2009 років було оформлено фіктивні документи виконаних робіт. На основі фінансово-господарських документів з неправдивими даними службові особи завищили суму витрат на 4,8 млн. гривень. У подальшому незаконно перераховані на рахунок виконавця гроші, він перевів у готівку та використав на власні потреби.
За матеріалами СБУ слідчим управлінням УМВС України в Черкаській області розпочато кримінальне провадження за ч.5 ст.191 та ч.2 ст.366 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та службове підроблення) Кримінального кодексу України. Слідство триває.
Прес-центр СБ України
08.02.2013 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter