ДБР завершило розслідування відносно учасника вбивства Василя Сергієнка, який надав неправдиві покази в суді

За інформацією ДБР, слідчі Управління з розслідування злочинів, вчинених у зв'язку із масовими протестами у 2013-2014 роках, Державного бюро розслідувань, за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора завершили досудове розслідування відносно одного із учасників злочинної організації, які у квітні 2014 року у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області викрали і вбили активіста та учасника «Самооборони Євромайдану Черкаської області» - журналіста Василя Сергієнка.

Досудовим розслідуванням встановлено, що учасник злочинної організації, у межах здійснення розслідування кримінального провадження щодо судді, 28 липня 2020 року надав органу, що здійснює досудове розлідування, завідомо неправдиві показання як свідок, які були поєднані з штучним створенням доказів захисту підозрюваного.

Таким чином, особа підозрюється у завідомо неправдивому показанні свідка, наданому органу досудового розслідування та поєднаному зі штучним створенням доказів захисту (ч. 2 ст. 384 КК України).

Наразі стороні захисту надано доступ до матеріалів досудового розслідування. Після завершення ознайомлення обвинувальний акт буде направлено до суду.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до 2 років або обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.
03.11.2020 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter