Прокуратура: Директор черкаського КП замовив рекламу партії, членом якої є, за кошти підприємства

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 159-1 (порушення порядку фінансування політичної партії, передвиборної агітації чи агітації референдуму) Кримінального кодексу України.

На цей час органом досудового розслідування та процесуальним прокурором зібрано достатньо доказів, на підставі яких 23.10.2020, у порядку передбаченому кримінальним процесуальним законодавством директору одного з комунальних підприємств, який є депутатом Черкаської міської ради, скеровано повідомлення про підозру за фактом умисного здійснення внеску на підтримку політичної партії від імені юридичної особи, яка не має на те права (ч. 2 ст. 159-1 КК України).
Прокуратура: Директор черкаського КП замовив рекламу партії, членом якої є, за кошти підприємства

За даними слідства, директор комунального підприємства Черкаської міської ради, використовуючи свої службові повноваження, від імені юридичної особи здійснив внесок на підтримку однієї із політичних партій, членом якої є особисто, у вигляді вигоди негрошового характеру, а саме замовив та розмістив у місті Черкаси зовнішню рекламу очолюваного ним комунального підприємства та політичної партії за рахунок коштів цього підприємства.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області за матеріалами СБУ в Черкаській області.
23.10.2020 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter