У Золотоніському районі через заборгованість за оренду в комунальну власність повернуто земельну ділянку вартістю понад 60 млн. грн.

Рішенням Господарського суду Черкаської області задоволено позов Золотоніської місцевої прокуратури про розірвання договору оренди землі вартістю понад 60 млн грн і повернення її в комунальну власність, а також стягнення до місцевого бюджету заборгованості по орендній платі в розмірі 424 тис. грн. Про це інформують у прокуратурі Черкаської області.

У ході судового розгляду прокуратура довела, що орендар, отримавши в оренду землі комунальної власності площею 18,7 га для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючого підприємства, не ефективно її використовув, допустивши систематичне та суттєве для територіальної громади невиконання грошових зобов’язань по договору, що призвело до ненадходження грошових коштів до бюджету.

На цей час за втручання прокурора судовим рішенням договірні відносини розірвано, землю товариству необхідно буде повернути в подальше розпорядження органу місцевого самоврядування, а до місцевого бюджету сплатити заборговані платежі.

21.10.2020 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter