Двоє громадян Грузії, які підірвали банкомат у Звенигородському районі, втекли, перебуваючи під заставою

Злочинці, які підірвали банкомат на Звенигородщині та викрали майже півмільйона гривень, втекли. Про це повідомили у Звенигородському відділі поліції, інформує Про Все.

Нагадаємо, 19 травня цього року двоє іноземців влаштували вибух в будівлі гуртожитку місцевого коледжу села Шевченкове. Під час злочину один із них постраждав, бо не розрахували вибухової сили. За тиждень їх затримали. Вилучили трохи більше 100 тисяч гривень. Суд у Шполі обрав для них тримання під вартою із правом застави. Мали заплатити по 126 тисяч гривень кожен, аби до суду бути на волі. Внісши суму, підозрювані зникли.
Двоє громадян Грузії, які підірвали банкомат у Звенигородському районі, втекли, перебуваючи під заставою

- Наразі відбуваються розшукові заходи по встановленню місцеперебування даних громадян, - коментує начальник Звенигородського райвідділу поліції Олег Міщенко. - Особи були випущені під заставу.

Гіоргі Сахуря та Вахтанг Мамулашвілі є громадянами Грузії. Правоохоронці підозрюють, що вони зараз переховуються за кордоном.

- Шполянським судом їм було обрано тримання під вартою, але також призначили заставу в розмірі 126 тисяч гривень, - каже прокурор Звенигородської прокуратури Олександр Шмельов. - Звенигородська прокуратура не погодилася з таким рішенням і подала апеляцію. Та рішення було залишено в силі. Є кілька версій, де вони можуть перебувати. Є ймовірність, що втекли за кордон. Але не виключено, що вони досі в Україні.

Гіоргі Сахуря на момент підриву банкомата вже був під заставою в іншій кримінальній справі.

- Не враховано було суму збитків і те, що вони громадяни іншої держави, - говорить Шмельов. – До того ж один і з них вже був під заставою. Прокуратура Коломиї чомусь проігнорувала повторне вчинення злочину і бездіяла.
13.10.2020 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter