Прокуратура повідомила про підозру за службове недбальство керівнику Черкаської освіти Сергію Воронову

За процесуального керівництва Черкаської місцевої прокуратури повідомлено про підозру директору департаменту освіти й гуманітарної політики Черкаської міської ради за фактом вчинення службового недбальства, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним інтересам територіальної громади міста Черкаси у вигляді надмірних витрат бюджетних коштів на загальну суму майже 732 тис. грн (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, посадовець упродовж грудня 2018 року та лютого-березня 2019 року підписав договори закупівлі за бюджетні кошти товарно-матеріальних цінностей для дошкільних навчальних закладів міста за значно завищеними цінами та, не перевіривши їх середню ринкову вартість, підписав відповідні платіжні документи (наприклад, каструлі алюмінієві за ціною 3 773 грн за одиницю, електронні секундоміри за ціною 1150 грн за одиницю тощо).

Злочин викрито Черкаською місцевою прокуратурою спільно з працівниками управління стратегічних розслідувань в Черкаській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України та слідчими Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.
09.10.2020 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter