Два кримінальні провадження відкрито за фактом реєстрації двійників мера Умані, - Нацполіція

За фактами реєстрації під час виборчого процесу кандидатів-«двійників» поліція відкрила 11 кримінальних проваджень. Про це інформують у ГУНП у Черкаській області.

Про це проінформував заступник начальника Головного слідчого управління Нацполіції Руслан Дударець.

Він повідомив, що на сьогодні розпочато вже 219 кримінальних проваджень. З них 112 безпосередньо пов’язані з виборчим процесом, 107 – опосередковано.

«Ця виборча кампанія не стала винятком щодо перешкоджання виборчому праву громадян – насамперед, це стосується підкупу виборців та перешкоджанню виборчому законодавству. За цими фактами розпочато 47 і 38 кримінальних проваджень відповідно, що становить 80% від загальної реєстрації за порушення виборчих прав громадян. Найбільше кримінальних проваджень зареєстровано у Київській області – 7, Одеській – 6, Донецькій та Полтавській по 4», – зазначив Руслан Дударець.

Заступник начальника Головного слідчого управління Нацполіції також повідомив, що за фактами реєстрації кандидатів-«двійників» поліція відкрила 11 кримінальних проваджень.

«Найбільш кричущий факт – реєстрація «двійників» мера міста Умані. Наразі за цими фактами відкрито два кримінальні провадження, досудове розслідування триває», – сказав Руслан Дударець.


08.10.2020 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter