На Банковій у Києві затримано шахраїв, які за 200 тисяч доларів продавали місце 1-го заступника голови Черкаської ОДА

Посаду першого заступника голови ОДА шахраї намагалися продати за 200 тисяч доларів.

Шахраї, що видавали себе за працівників Офісу президента, намагалися продати посаду першого заступника голови Черкаської ОДА за 200 тисяч доларів.
На Банковій у Києві затримано шахраїв, які за 200 тисяч доларів продавали місце 1-го заступника голови Черкаської ОДА

Згідно з повідомленням, четверо осіб видавали себе за працівників Офісу Президента України. Вони орендували офіс по вул. Банкова у Києві, в якому проводили “співбесіди” на посади керівників органів державної влади та державних підприємств.

За призначення учасники організованої групи вимагали грошову винагороду. Зокрема, за посаду першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації вони намагалися одержати 200 тис. доларів США, а за посаду заступника директора ДК “Укроборонпром” – 570 тис. доларів США. Під час одержання частини коштів у сумі 250 тис. доларів США їх затримано.

Прокурорами Офісу Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох учасників організованої групи за фактами шахрайства та присвоєння владних повноважень (ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст.190, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 353 КК України).
30.09.2020 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter