У Городищенському районі затримано пілота-контрабандиста, який возив цигарки через кордон з Румунією

За інформацією Державної прикордонної служби України, на Черкащині оперативні співробітники Чернівецького загону затримали пілота та вилучили надлегкий літак типу «Zenith» без бортового номера, що порушував кордон з Румунією в межах Чернівецької області.

У ході проведення комплексу оперативних заходів, спрямованих на недопущення переміщення тютюнової контрабанди, вдалося виявити літак «Zenith» та затримати пілота-контрабандиста.

Завдяки проведеній оперативній роботі охоронці кордону встановили злітно-посадковий майданчик з якого здійснював незаконні польоти «повітряний контрабандист».
У Городищенському районі затримано пілота-контрабандиста, який возив цигарки через кордон з Румунією

Чоловіка оперативники та військовослужбовці мобільного підрозділу типу «С» виявили на Черкащині в селі Хлистунівка Городищенського району. Той якраз повернувся з Буковини, де в ніч з 11 на 12 вересня 4 рази залітав у повітряний простір сусідньої країни, з метою переміщення тютюнових виробів.

Всі факти протиправних дій пілота прикордонники задокументували за допомогою стаціонарного тепловізора на базі автомобіля «Volkswagen» та приладів для нічного спостереження.
14.09.2020 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter